اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده جزو خدمات تشریفاتی کافه رنت محسوب می شود و به راحتی بدون هیچ نوع مدرکی امکان پذیر است. اجاره ماشین با راننده به این صورت است که خودرو مورد نظر شما همراه با راننده ای آشنا با امور تشریفات و کت و شلواری در مدت زمان مشخص شده در اختیار شما خواهد بود.

در این نوع خدمات اجاره خودرو به دلیل اینکه راننده شرکت همراه با خودرو است از مشتریان هیچ نوع مدرک و ضمانتی دریافت نمی شود.

کلیه خودروهایی که در بخش کرایه ماشین با راننده خودروهای لوکس و تشریفاتی هستند.

شرایط اجاره خودرو با راننده

خدمات ماشین در اختیار با شرایط بسیار آسان برای عزیزانی که نیاز به خودروهای تشریفاتی دارند موجود است.

  • برای کرایه خودرو باراننده مدارک خاصی مورد نیاز نمی باشد
  • تمام مسئولیت های خودرو برعهده راننده شرکت است.
  • کمترین زمان اجاره خودرو تشریفاتی 10 ساعت بوده.

در صورت اجاره روزانه ماشین با راننده باید با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره خودرو با راننده برای اسکورت تشریفاتی

یکی از خدمات مجموعه کافه رنت اجاره خودرو برای اسکورت تشریفاتی است. خدمات اجاره خودرو با راننده برای اسکورت تشریفاتی به صورت پکیج موجود است که شامل سه خودرو تشریفاتی همراه با راننده است. تمامی خودروهای موجود در اسکورت تشریفاتی مشکی بوده که همراه با یک راننده کت و شلواری برای اسکورت تشریفاتی در اختیار شما خواهند بود. برای بهره مندی از این خدمات نیاز به شرایط خاصی نیست. خودروهای اسکورت تشریفاتی بیشتر بنز و بی ام و مشکی هستند که در بهترین کیفیت فنی آماده خدمات رسانی هستند.

در ضمن شما می توانید در صورت نیاز از پکیج تشریفاتی اسکورت موتور نیز بهره مند شوید که به صورت دو موتور و یک خودرو خواهد بود.

 

برای اطلاع از خودروها و قیمت حتما با کارشناسان ما در تماس باشید.

راننده با ماشین در اختیار

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای استقبال میهمان های مهم و یا خارجی خود بخواهید از خدمات تشریفاتی استفاده کنید. کلیه رانندگان مجموعه کافه رنت مسلط به زبان های انگلیسی بوده،آشنا به امور تشریفات و کت و شلواری می باشند.در صورت اینکه نیاز به خدماتی تشریفاتی نظیر باز کردن درب ماشین و یا هر موردی برای میهمان خود هستید حتما قبل از تحویل خودرو این موضوع را با ما در میان بگذارید.

در صورت اجاره روزانه ماشین با راننده و سفر بین شهری جای خواب راننده برعهده شما می باشد.

اجاره خودرو لوکس

تمامی ماشین های با راننده در دسته خودروهای لوکس هستند از جمله : بنز، بی ام و ، هیوندای و … که بیشتر برای مراسم های تشریفات مورد استفاده قرار می گیرند. برای اجاره خودرو لوکس بهترین انتخاب بنز s500  و پرادو می تواند انتخاب خوبی باشد. البته تمامی خودروهای لوکس از قیمت بالایی برخوردار نیستند. برای اجاره ماشین لوکس ارزان می توانید از خودرویی مانند سراتو ، چری آریزو5ف اکسنت استفاده کنیدو قیمت اجاره این خودرو نسبت به اجاره خودرو لوکس بسیار مناسب تر است.

 

قیمت اجاره ماشین باراننده

قیمت اجاره خودرو با راننده به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شوذ. به این صورت که اگر داخل شهر تهران ماشین را اجاره کنید با توجه به ساعت اجاره هزینه محاسبه و اگر برای حارج از شهر تهران خودرو را رنت کنید هزینه با توجه به کیلومتری که طی کرده اید محاسبه می شود.خودروهای لوکس هزینه بالاتری نسبت به خودروهای معمولی دارند. هزینه اجاره خودرو با راننده در باکس قیمت هر خودرو نوشته شده است که می توانید با توجه تعداد ساعت و روز مورد نیازتان هزینه را محاسبه و پرداخت کنید.

در صورت اجاره روزانه ماشین با راننده و سفر بین شهری جای خواب راننده برعهده شما می باشد.

سوالات اجاره ماشین با راننده

مدارک خاصی برای اجاره با راننده نیاز نمی باشد

راننده های کافه رنت اکثرا جوان هستند و همگی خوش اخلاق و مرتب و آموزش دیده مخصوص تشریفات میباشند.
در صورتی که شما نتوانید این دو گزینه را فراهم کنید ،هزینه های جای خواب و غذای راننده بصورت جداگانه هر روز محاسبه خواهد شد

بطور کل خودروهای با راننده 10 ساعت در روز محاسبه خواهند شد و چنانچه بیشتر از این زمان ببرد هزینه ساعت اضافه محاسبه خواهد شد