دبی

اجاره ماشین در دبی از ایران – متصدی تحویل فارسی زبان

برای اجاره ماشین در دبی از ایران به راحتی می توانید با تماس و یا از طریق رزرو آنلاین سایت،خودرو مورد نیازتان را اجاره کنید. پس از رزرو خودرو، ماشین در فرودگاه دبی، محل اقامت یا در شهرهای دبی به شما تحویل داده خواهد شد. اما قبل از رزرو خودرو باید برای اطلاع از قیمت اجاره ماشین دبی ، خودروهای موجود و مدارک لازم مطالب زیر را مطالعه کنید.

قیمت اجاره خودرو در دبی

اجاره خودرو با راننده در دبی

برای تورهای خصوصی اجاره خودرو با راننده در دبی بصورت 3 نفره موجود میباشد که شامل بازدید از مناطق گردشگری است.خودروهمراه با راننده10 ساعت در اختیار مشتری می باشد.

اجاره ون در دبی

اجاره ون در دبی همراه با راننده می باشد که روزانه 10 ساعت در اختیار مشتریان عزیزاست.ون موجود در دبی تویوتا هایس بوده که دارای 14 نفر ظرفیت مسافر می باشد.

شرایط و مقررات بیمه خودروها

 بیمه پایهبیمه طلایی بیمه الماس
بیمه سرقت خودرو
تصادف شخص ثالث و خودرو
امداد جاده ای در کمتر از 60 دقیقه
بیمه سرقت لوازم خودرو
حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی
تعویض رایگان خودرو در کمتر از 24 ساعت
بیمه لاستیک و شیشه و چراغهای خودرو
هر نوع خسارت و بلایای طبیعی
افت قیمت و حق توقف در تعمیرگاه
ارائه اقامتگاه در زمانی مشکلات فنی خودرو
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرو اقتصادی)9,000,000 18,000,00030,000,000
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرولوکس)35,000,00070,000,00095,000,000
قیمت بیمه برای خودرو های اقتصادی (تومان)رایگان40,00060,000
قیمت بیمه برای خودرو های لوکس (تومان)رایگان230,000350,000

سوالات رنت ماشین در دبی

شما میتوانید خودروی مورد نظر خود را در هر مکانی که مایل باشید در شهر دبی خودرو را ازما تحویل بگیرید و یا آن را عودت دهید

خودروهای مختلف قیمتهای متفاوتی دارند و با توجه به میزان مسافت طی شده این هزینه محاسبه خواهد شد .

داشتن حداقل سن 20 سال + گواهینامه رانندگی + گواهی و مدرک معتبر شغلی (در صورت نداشتن مدرک شغلی باید گواهی احراز محل سکونت ارائه دهید)+ پرداخت مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت)

تمامی خودروهای اجاره‌ای این شرکت از بیمه کامل نظیر بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی + بیمه سرنشین خودرو برخوردار می باشند. سقف پرداخت هزینه برای مشتریان 2میلیون تومان بوده و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد.

اجاره خودرو در دبی بدون راننده

همان طور که اشاره کردیم اجاره خودرو در دبی به صورت تلفنی و یا از طریق سایت امکان پذیر است. شما می توانید در شعبه مرکزی آن در تهران خودرویی که مورد نیازتان هست را از ایران اجاره کنید و در دبی تحویل بگیرید.

تمامی خودروهای دبی لوکس اما قیمت بسیار مناسبی برای اجاره دارند. هزینه تاکسی در دبی بسیار گران بوده به همین دلیل توصیه ما به شما اجاره خودرو است.

شرکت های رنتکار دبی برای اجاره خودرو نیاز به mastercard دارند که متاسفانه برای ایرانی ها غیر ممکن است. به همین دلیل بهترین راه برای شما که می خواهید در دبی خودرو اجاره کنید، اجاره ماشین از ایران است.

 اگر می خواهید از طریق سایت خودرو اجاره کنید پس از رزرو خودرو ، کارشناسان ما برای گرفتن مدارک با شما در تماس خواهند بود. پس از ارسال مدارک و تایید توسط کارشناسان، رزرو شما نهایی خواهد شد.

در این مرحله بعد خودرو توسط نماینده ما در دبی در مکان درخواستی به شما تحویل داده خواهد شد. خیالتان آسوده نماینده ما فارسی زبان و نیز مسلط به زبان عربی است و در طول اجاره خودرو در خدمت شما خواهد بود.

شرایط اجاره ماشین در دبی

شرایط رنت خودرو در دبی به این صورت است که برای ضمانت باید مدارک ارائه و هزینه ای برای دیپوزیت  پرداخت کنید.

دیپوزیت پرداخت شده در پایان اجاره به شما بازگردانده خواهد شد.

امضای قرارداد در زمان تحویل خودرو به شما، انجام خواهد شد که در دو نسخه به امضا می سرد که یک نسخه در اختیار شما و نسخه دیگر نزد نماینده ما باقی خواهد ماند.

مدارک مورد نیاز برای رنت ماشین در دبی

_اصل گواهینامه بین المللی
_تصویر ویزا
_تصویر پاسپورت

خدمات اجاره خودرو

قیمت رنت خودرو در دبی چگونه است؟

قیمت های ماشین های موجود در لیست بالا ذکر شده است. اما اینکه هزینه کرایه ماشین در دبی به چه صورت پرداخت می شود؟

هزینه به این صورت است که برای پیش پرداخت معادل 20 درصد قیمت اجاره خودرو در دفتر تهران و مابقی نیز هنگام تحویل خودرو در دبی پرداخت خواهد شد.

پرداخت هزینه اجاره ماشین در دبی به صورت تومان و درهم می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]