اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده در شرکت کافه رنت با خودرو های ایرانی و خارجی به متقاضیان رنت داده می شود. خودروهای اجاره ای به صورت اقتصادی و لوکس به شما ارائه می شود. اجاره ماشین بدون راننده کافه رنت با توجه به درخواست مشتریان انواع خودرو ها از جمله شاسی بلند، سدان، هاچبک، و… را به مشتریان ارائه می کند. دقت کنید که اجاره ون بدون راننده نیز از پرطرفدارترین خدمات این شرکت رنتکار می باشد.

اجاره اتومبیل بدون راننده کافه رنت با در اختیار داشتن بهترین و  مدرن ترین و پر طرفدارترین خودرو ها توانسته رضایت صد درصدی مشتریان خود را در سراسر ایران کسب کند.

اجاره ی خودرو بدون راننده تاکنون توانسته در شهرهای اصفهان , شیراز , مشهد به صورت 24 ساعته فعال بوده و در رتبه ی بالایی از رضایت مشتریان را از آن خود کند.

تمام خودروهای اجاره ای بدون راننده از پوشش بیمه کامل بهره مند هستند. با ما همراه باشید تا با شرایط رنت ماشین بدون راننده آشنا شوید.

قیمت اجاره خودرو بدون راننده

قیمت اجاره خودرو بدون راننده با توجه به نوع خودروی انتخابی مشتریان، تعداد روز های اجاره ماشین و کیلومتر طی شده در طول روز تعیین می گردد. برای مطلع شدن از قیمت کرایه ماشین بدون راننده می توانید لیست قیمت کرایه اتومبیل را مشاهده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان کافه رنت در تماس باشید.

تضمین مناسب ترین قیمت کرایه خودرو بدون راننده

خودروهای اجاره ای در کافه رنت با تضمین قیمت به متقاضیان رنت داده می شود. مالک تمام خودروها کافه رنت می باشد و به همین دلیل با قیمت مناسب تری نسبت به بقیه شرکت های رنتکار، به مشتریان خدمات رسانی می شود.

رزرو خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده با حداقل مدت زمان 2 روز رنت داده می شود. رزرو خودرو بدون راننده از طریق واتساپ، ایمیل، تماس با کارشناسان کافه رنت انجام می شود. برای رزرو ماشین بدو ن راننده حداقل باید یک هفته قبل از سفرتان خودروی موردنظرتان را رزرو کنید.

خودروی رزرو شده در محل درخواستی شما تحویل داده می شود. توجه داشته باشید که خودرو را می توانید در هر نقطه از تهران و سایر شهر ها از متصدی ما تحویل بگیرید.

اجاره خودرو بدون راننده در سراسر کشور

کافه رنت در تمام نقاط کشور خدمات کرایه خودرو بدون راننده را ارائه می دهد. شما می توانید در هر جایی از ایران که باشید خودروی مورنظرتان را رزرو کنید. توجه کنید که تحویل خودروی رزرو شده در مکان درخواستی شما می باشد.

تحویل و عودت خودرو بدون راننده

تحویل و عودت ماشین های بدون راننده با توجه به درخواست مشتریان انجام می شود. تحویل و عودت خودرو در شهر هایی مانند: کرج، کاشان، شیراز، مشهد، کرمان، قزوین و یا در محل سکونت و هتل انجام پذیر است. در هنگام رزرو خودرو از کافه رنت می توانید مکان و زمان تحویل و برگشت ماشین را به کارشناسان ما بگویید.

توجه داشته باشید تحویل خودرو در مکان درخواستی مشتری شامل هزینه اضافه می شود که پرداخت آن بر عهده مشتریان می باشد. تحویل در شرکت هیچ گونه هزینه ترانسفر را شامل نمی شود.

محدودیت کیلومتری خودروهای اجاره ای بدون راننده

کرایه ماشین بدون راننده از مهمترین خدمات کافه رنت است. ماشین اجاره ای بدون راننده با محدودیت کیلومتری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. خودروهای ایرانی با محددیت 300 کیلومتر در روز و خودروهای خارجی با محدودیت 200 کیلومتر در روز، به متقاضیان خدمات رسانی می شود. برای کرایه ماشین بدون محدودیت کیلومتری نیز شرایطی استثنایی وجود دارد که با تماس با کارشناسان می توانید پیگیری های لازم را انجام دهید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

شرایط سنی مورد نیاز برای اجاره ماشین بدون راننده:

 • داشتن حداقل سن 20 سال برای کرایه خودرو بدونن راننده الزامی است.

گواهینامه رانندگی:

 • حداقل اعتبار زمانی 6 ماه برای گواهینامه شخص اجاره کننده

مدارک شناسایی مورد نیاز:

 • کارت ملی

مدارک احراز موقعیت شغلی:

 • گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو بدون راننده .
 • (گواهینامه شغلی: فیش حقوقی، جواز کسب، اجاره نامه ی مغازه، نامه معرفی با سربرگ رسمی شرکت و با مهر و امضا شرکت، داشتن دفترچه تامین اجتماعی و…).

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک:

 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 • پرداخت کل مبلغ کرایه اتومبیل در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی مقیم خارج

شرایط سنی مورد نیاز:

 • داشتن حداقل سن 20 سال برای کرایه ماشین بدون راننده الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی:

 • حداقل اعتبار زمانی 6 ماه برای گواهینامه شخص اجاره کننده
 • با گواهینامه رانندگی محل سکونت خود می توانید به مدت 6 ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کنید

مدارک شناسایی مورد نیاز:

 • کپی کارت شناسایی معتبر
 • کپی پاسپورت

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) برای کرایه خودرو بدون راننده:

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (در صورت ارائه اصل پاسپورت نیاز به پرداخت مبلغ دیپوزیت نمیباشد) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

برای دریافت سوالت مربوط به مدارک لازم برای اجاره خودرو کیلیک کنید و وارد صفحه مربوطه شوید.

قرارداد اجاره خودرو بدون راننده

حداقل مدت زمان کرایه ماشین بدون راننده 2 روز می باشد.

برای رنت خودرو بدون راننده، بعد از تعیین تعداد روز و نوع خودرو اجاره ای برای پرداخت وجه برای شما پیش فاکتور ارسال می شود. و پس از واریز وجه از سوی شخص اجاره کننده، قرارداد اجاره خودرو بدون راننده صادر می شود.

در روز تعیین شده برای کرایه خودرو بدون راننده، کارشناسان ما خودرو را تحویل می دهند و قرارداد تنظیم شده برای رنت خودرو توسط طرفین امضا می شود. شما می توانید نمونه قرار داد کرایه ماشین بدون راننده را از کارشناسان ما درخواست کنید تا از طریق واتساپ برای شما ارسال کنند.

شرایط اجاره ماشین بدون راننده

کرایه خودرو بدون راننده با حداقل مدت زمان 2 روز به متقاضیان رنت داده می شود. خودروهای اجاره ای کافه رنت شامل اقتضادی و لوکس هستند. برای رزرو خودرو بدون راننده باید حداقل یک هفته قبل از سفر، با کارشناسان تماس بگیرید و خودروی موردنظر را رزرو کنید.

پس از رزرو خودرو باید مدارک لازم را از طریق واتساپ برای ما بفرستید. خودروی رنت شده در ساعت و تاریخ مشخص به متقاضیان تحویل داده می شود.

ما نیاز به مدرکی برای احراز محل شغل و یا محل سکونت شما داریم + دریافت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی ( دیپوزیت ) + کپی از گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی

تمام خودرو های ما دارای کاملترین پوشش بیمه و بالاترین سطح از بیمه تمامی خودروهای این مجموعه دارای کامل ترین و بالا ترین سطح پوششی بیمه از جمله: بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی

متقاضیان عزیز می توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ ، ایمیل و یا به صورت رزرو آنلاین خودرو مورد نظر خود را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی رزرو نمایند.

مکان هایی که متقاضیان می توانند خودرو را تحویل و یا عودت بدهند شامل: دفترمرکزی تهران، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی و محل سکونت یا هتل خود در شهر تهران می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.7]