تهران

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران با قیمت مناسب و شرایط آسان. برای اجاره ماشین در تهران می توانید از طریق رزرو آنلاین و یا تماس تلفنی تمام ماشین های موحود در لیست پایین را اجاره کنید. خدمات ما شامل

  • اجاره خودرو بدون راننده در تهران
  • اجاره خودرو با راننده در تهران
  • اجاره ماشین عروس در تهران
  • اجاره ون در تهران

حداقل زمان اجاره ماشین بدون راننده در تهران 2 روز است. قیمت های ماهانه هر خودرو ذکر شده و تمامی قیمت ها به روز است.

اجاره ماشین بدون راننده در تهران

اجاره خودرو با راننده در تهران

اجاره ون در تهران

اجاره ماشین عروس در تهران

شرایط و مقررات بیمه رنت خودرو در تهران

 بیمه پایهبیمه طلایی بیمه الماس
بیمه سرقت خودرو
تصادف شخص ثالث و خودرو
امداد جاده ای در کمتر از 60 دقیقه
بیمه سرقت لوازم خودرو
حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی
تعویض رایگان خودرو در کمتر از 24 ساعت
بیمه لاستیک و شیشه و چراغهای خودرو
هر نوع خسارت و بلایای طبیعی
افت قیمت و حق توقف در تعمیرگاه
ارائه اقامتگاه در زمانی مشکلات فنی خودرو
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرو اقتصادی)9,000,000 18,000,00030,000,000
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرولوکس)35,000,00070,000,00095,000,000
قیمت بیمه برای خودرو های اقتصادی (تومان)رایگان40,00060,000
قیمت بیمه برای خودرو های لوکس (تومان)رایگان230,000350,000

سوالات اجاره ماشین در تهران

شما میتوانید خودروی مورد نظر خود را در هر مکانی که مایل باشید در شهر تهران خودرو را ازما تحویل بگیرید و یا آن را عودت دهید

خودروهای مختلف قیمتهای متفاوتی دارند و با توجه به میزان مسافت طی شده این هزینه محاسبه خواهد شد .

داشتن حداقل سن 20 سال + گواهینامه رانندگی + گواهی و مدرک معتبر شغلی (در صورت نداشتن مدرک شغلی باید گواهی احراز محل سکونت ارائه دهید)+ پرداخت مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت)

تمامی خودروهای اجاره‌ای این شرکت از بیمه کامل نظیر بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی + بیمه سرنشین خودرو برخوردار می باشند. سقف پرداخت هزینه برای مشتریان 2میلیون تومان بوده و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد.

شرایط اجاره ماشین در تهران بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده در تهران به این صورت است که شما خودرو مورد نیازتان را انتخاب و پس از ارائه مدرک و تایید شدن مدرک شما ، خودرو با پرداخت ودیعه و هزینه احاره در اختیار شما خواهد بود. شرایط اجاره خودرو در تهران بدون راننده در صفحه مدارک موجود است که می توانید مطالعه کنید.

حداقل تعداد روز اجاره خودرو بدون راننده در تهران 3 روز بوده و دارای محدوده کیلومتری است. تمامی خودروهای نام برده شده در بالا موجود بوده و در بالاترین کیفیت فنی و کارواش شده در اختیار شما خواهد بود.

شرایط اجاره ماشین در تهران با راننده

اجاره خودرو با راننده در تهران به این صورت است که شما خودرو مورد نیازتان را به ما اعلام کرده و بدون ارائه مدرک برای ضمانت و با شرایط بسیار اسان خودرو همراه با راننده در اختیار شما خواهد بود. خودروهای با راننده به دلیل اینکه جزو خدمات تشریفاتی مجموعه هستند، از برندهای لوکس و خارجی می باشند.

در این نوع خدمات شما با خیال راحت می توانید ماشینی که نیاز دارید را اجاره کنید، چرا که هیچ مسئولیتی در قابل خسارات به بار آمده ندارید. تمام خسارات و اتفاق هایی نظیر تصادف، دزدی و دیگر مسائل بر عهده راننده شرکت است.

اجاره خودرو در تهران باراننده بیشتر برای استقبال از مهمان مهم و خارجی و مراسم های تشریفاتی است.

شرایط کرایه ماشین عروس در تهران

برای اجاره ماشین عروس در تهران می توانید خودروهای موجود را به دو صورت بدون راننده و با راننده اجاره کنید. خودروهای عروس بیشتر در رنگ سفید موجود هستند البته در صورت نیاز و موجود بودن در رنگ مشکی نیز می توانید رزرو کنید.

قیمت اجاره ماشین عروس در تهران برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد. مدل خودروها، رنگ ، بدون راننده و باراننده بودن هر خودرو ذکر شده قبل از اجاره حتما به آن توجه کنید.

یکی از خدمات شرکت اجاره خودرو کافه رنت گل آرایی ماشین عروس نیز هست که می توانید در صورت پکیج ماشین و گل آرایی از تخفیف ما بهره مند شوید.

سرویس های تشریفاتی ماشین عروس نظیر، موتور اسکورت و ماشین های قدیمی نیز موجود است که می توانید برای رزرو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کرایه ماشین در تهران روزانه

خودروهای بدون راننده و با راننده در تهران به صورت روزانه نیز اجاره داده می شود. اما حداقل زمان اجاره بدون راننده 2 روز است. شرایط اجاره خودرو روزانه در تهران با شرایط ماهانه یکی بوده و هیچ فرقی ندارد. تنها مزیت اجاره ماشین در تهران ماهانه تخفیف ویژه ای است که شرکت برای آن ذر نظر گرفته است.

کافه رنت هیچ گونه محدودیتی برای اجاره ماشین در تهران بدون راننده روزانه نداشته و تفاوت ما با دیگر شرکت ها در حداقل تعداد روز ماشین های بدون راننده است و از طرفی امکان اجاره خودرو روزانه را برای شما فراهم می سازد.

اجاره روزانه خودرو

ارزانترین اجاره خودرو ایرانی در تهران

ارزانترین اجاره خودرو ایرانی در تهران شامل خودرو سمند، 206 و ال نود است. البته می توانید این خودروها را به صورت ماهانه نیز رنت کنید تا هزینه برای شما بسیار به صرفه تر باشد. قیمت ماهانه کرایه ماشین در تهران هر خودرو را می توانید در باکس قیمت ها مشاهده کنید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]