استانبول

اجاره خودرو در ترکیه

برای سفر به کشور گردشگری ترکیه و تردد در آنجا شما نیاز به اجاره خودرو در ترکیه دارید. کافه رنت با ارائه خودروهای اقتصادی و لوکس سفری خاطره انگیز را برای شما می سازد. برای رنت ماشین در ترکیه باید حداقل دو هفته قبل از سفر خود به ترکیه اقدام به رزرو خودرو کنید.

اجاره ماشین در ترکیه به پول ایران (ریالی) به متقاضیان عزیز ایرانی خدمات رسانی می شود. به این صورت که برای پرداخت کرایه خودرو در ترکیه نیازی به داشتن کارت اعتباری بین المللی نیست. شما می توانید خودروی رزرو شده را در تمام شهر های ترکیه از متصدی فارسی زبان ما تحویل بگیرید. برای اجاره ماشین در استانبول نیز می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

شرایط و مقررات بیمه خودروها

 بیمه پایهبیمه طلایی بیمه الماس
بیمه سرقت خودرو
تصادف شخص ثالث و خودرو
امداد جاده ای در کمتر از 60 دقیقه
بیمه سرقت لوازم خودرو
حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی
تعویض رایگان خودرو در کمتر از 24 ساعت
بیمه لاستیک و شیشه و چراغهای خودرو
هر نوع خسارت و بلایای طبیعی
افت قیمت و حق توقف در تعمیرگاه
ارائه اقامتگاه در زمانی مشکلات فنی خودرو
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرو اقتصادی)9,000,000 18,000,00030,000,000
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرولوکس)35,000,00070,000,00095,000,000
قیمت بیمه برای خودرو های اقتصادی (تومان)رایگان40,00060,000
قیمت بیمه برای خودرو های لوکس (تومان)رایگان230,000350,000

سوالات اجاره خودرو در استانبول

شما میتوانید خودروی مورد نظر خود را در هر مکانی که مایل باشید در استانبول خودرو را ازما تحویل بگیرید و یا آن را عودت دهید

خودروهای مختلف قیمتهای متفاوتی دارند و با توجه به میزان مسافت طی شده این هزینه محاسبه خواهد شد .

داشتن حداقل سن 20 سال + گواهینامه رانندگی + گواهی و مدرک معتبر شغلی (در صورت نداشتن مدرک شغلی باید گواهی احراز محل سکونت ارائه دهید)+ پرداخت مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت)

تمامی خودروهای اجاره‌ای این شرکت از بیمه کامل نظیر بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی + بیمه سرنشین خودرو برخوردار می باشند. سقف پرداخت هزینه برای مشتریان 2میلیون تومان بوده و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد.

اجاره خودرو بدون راننده در ترکیه

اجاره خودرو بدون راننده در ترکیه به این صورت است که شما خودرو مورد نیازتان را انتخاب و پس از ارائه مدرک و تایید شدن مدرک شما، پرداخت ودیعه و هزینه احاره، خودرو در اختیار شما خواهد بود. با ما همراه باشید تا با شرایط اجاره خودرو در ترکیه بدون راننده آشنا شوید. خودروی رزرو شده در ترکیه را می توانید در تمام نقاط این کشور تحویل بگیرید. اجاره ماشین بدون راننده در ترکیه با قیمت مناسبی به مشتریان رنت داده می شود.

برای اجاره ماشین در استانبول به صورت ماهیانه و یا روزانه شما باید قبل از سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. کارشناسان ما در زمان رزرو خودرو تعداد روزهای شما و پلن سفرتان و تاریخ بلیط رفت شما به ترکیه را جویا خواهند شد تا طبق آن اجاره و تحویل خودرو  را برای شما فراهم کنند. برای رزرو خودرو باید حتما تصویر بلیط خود را برای کارشناسان ما بفرستید.

اجاره خودرو با راننده در ترکیه

اجاره خودرو در ترکیه به صورت با راننده بسیار پر طرفدار است. ترکیه کشوری مناسب برای گردشگران داخلی و خارچی است. شهر استانبول مراکز تفریحی و توریستی زیادی دارد. با اجاره خودرو در استانبول با راننده می توانید از تورهای خصوصی بهره مند شوید. رنت خودرو با راننده در استانبول به صورت کیلومتری حساب می شود. شرایط کرایه ماشین با راننده ترکیه بسیار آسان است.

رانندگان کافه رنت در ترکیه افرادی مسلط به امور تشریفاتی هستند و همچنین مسلط به زبان فارسی و انگلیسی می باشند. برای اجاره ماشین با راننده در ترکیه متقاضیان لازم به ارائه هیچ مدرکی ندارند، تمام مسئولیت های خودرو بر عهده راننده است.

اجاره ون در ترکیه

خدمات اجاره ون در ترکیه کافه رنت به صورت با راننده و بدون راننده به متقاضیان رنت داده می شود. برای برگزاری تورهای خصوصی می توان از اجاره ون در استانبول نیز بهره مند شد. برای کرایه ون در ترکیه می توانید از ون های موجود، انتخاب کنید و برای رزرو با کارشناسان ما در ایران تماس بگیرید. در صورت موجود بودن خودروی ون با ارائه گواهینامه ایرانی و یا بین المللی خود، ون را رزرو کنید.

شرایط کرایه ون در استانبول شامل موارد زیر می باشد:

  • ون های اجاره ای با ظرفیت 9 نفر رنت داده می شود.
  • با گواهینامه ایرانی و بین المللی نیز می توان در ترکیه رانندگی کرد.
  • هزینه رنت ون را می توانید به صورت ریالی نیز پرداخت کنید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در ترکیه

رنت خودرو در ترکیه نیاز به ارائه مدارک از سوی شخص اجاره کننده می باشد، مدارک لازم شامل موارد زیر می باشد:

اصل و کپی از تصویر گواهینامه ایرانی
اصل و کپی از تصویر گواهینامه بین المملی
کپی از تصویر پاسپورت
تصویر بلیط رفت به ترکیه
پرداخت بیعانه
موارد ذکر شده را باید برای کارشناسان ما ارسال کنید. برای چگونگی صدور گواهینامه بین المللی کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]