اجاره ون

 

اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی با خدمات تشریفاتی به متقاضیان ارائه می دهد. یک راننده در خدمات اجاره ون در اختیار، همراه شما خواهد بود. برای رنت این خدمات شخص اجاره کننده نیازی به ارائه هیچ نوع مدارکی ندارد. برای رزرو ون با کارشناسان کافه رنت تماس بگیرید و تاریخ سفر خود را اعلام کنید. راننده در روز تعیین شده با ون رزرو شده درب منزل شما (یا محل تعیین شده توسط متقاضی) آماده خدمات رسانی می باشد.

شما می توانید ون هایی از قبیل: هیوندای H350، ون دوکاتو، ون مکسوس و… را به صورت دربستی رنت کنید. حداقل مدت زمان اجاره ی ون دربستی 5 ساعت در طول روز می باشد. خدمات ون پر متقاضی ترین خدمات اجاره ماشین کافه رنت می باشد.

قیمت کرایه ون

قیمت کرایه ون با توجه نوع خدمات آن محاسبه می شود. هزینه اجاره ی ون متغیر است، که بر اساس مسافت طی شده، نوع خودروی ون، سفر های درون شهری و برون شهری و… محاسبه می شود.

هزینه کرایه ی ون برای خارج از شهر تهران، توافقی است. قیمت با توجه به کیلومتر طی شده حساب می شود.

اجاره ون ارزان

قیمت های اجاره ی ون در شرکت کافه رنت بسیار مقرون به صرفه است. کافه رنت با ارائه کرایه ون ارزان قیمت توانسته رضایت مشتریان ایرانی و خارجی خود را جلب کند. تمام ون های اجاره ای مدل سال هستند و دارای امکانات رفاهی کاملی هستند.

کرایه ون مسافرتی بدون راننده

اجاره ون بدون راننده بسیار پر طرفدار است. مشتریان برای سفر های دسته جمعی و خانوادگی ترجیح می دهند که یک ون بدون راننده کرایه کنند و در اختیار خودشان باشد. ون های اجاره ای کافه رنت مجهز هستند و با داشتن امکانات رفاهی، رضایت مشتریان را جلب نموده است. با ارائه مدارک جزئی می توانید یک ون بدون راننده را اجاره کنید و بدون محدودیت کیلومتری نیز سفر خود را به پایان رسانید. کرایه ون مسافرتی بدون راننده نیز با قیمت مقرون به صرفه به مشتریان ارائه می شود.

برای اطلاع از مدارک لازم برای کرایه ون بدون راننده با شماره 09121591757 تماس حاصل نمایید.

اجاره ون مسافرتی با راننده

کرایه ون با راننده مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که بسیار به جاده های شمال سفر می کنند. اجاره ی ون با راننده نیازی به ارائه هیچ گونه مدارکی از سوی اجاره کننده ندارد. همچنین تمام مسئولیت های خودروی ون بر عهده راننده می باشد. برای سفر با ون با راننده، مشتریان باید یک هزینه ای برای خواب و غذای راننده بپردازند، و یا اینکه جای خواب و غذا را برای راننده تامین کنند.

رانندگان کافه رنت مسلط به امور تشریفاتی هستند. و همچنین مسلط به زبان های انگلیسی و عربی می باشند. اجاره ون مسافرتی با راننده مناسب برای سفر های دسته جمعی با دوستان است.

اجاره ون لوکس

اجاره ون لوکس با خودروهای مشکی رنگ خدمات رسانی می کند. این ون ها برای مراسم های تشریفاتی (مراسم اسکورت و مراسم عزاداری) رنت می شوند. ون لوکس اجاه ای سقف بلند هستند و شامل خودروهایی از قبیل: ون ویتو، ون هیوندای H350، ون مکسوس و… می باشد. رانندگان ون های لوکس مسط به امور تشریفاتی هستند و همچنین مسلط به زبان انگلیسی نیز هستند.

کافه رنت خدماتی از قبیل کرایه ون با راننده، کرایه ون بدون راننده، اجاره ون دربستی، اجاره ون تشریفاتی و لوکس برای سفر های خانوادگی، به مشتریان ارائه می کند. برای رزرو ون تشریفاتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات ون های اجاره ای کافه رنت

کافه رنت علاوه بر اجاره ی ون مجهز، خدمات اضافه ای را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این امکانات نیاز افراد را تامین می کند و شامل موارد زیر می باشد:

  • صندلی کودک
  • اینترنت Wifi
  • دوچرخه
  • روف گاردن
  • راننده های مسلط به زبان انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای
  • تور لیدر های مجرب

توجه کنید که قبل از اجاره ون حتماً درخواست خود را برای دریافت هر یک خدمات ذکر شده را به شرکت اعلام کنید.

ون های اجاره ای کافه رنت

ون های اجاره ای کافه رنت به صورت با راننده به متقاضیان رنت داده می شود. ون های موجود با قیمت بسیار مناسب به مشتریان خدمات رسانی می شود. اجاره ون کافه رنت با کیفیت فنی بالا و با بیمه cdw کرایه داده می شود. ون ها شامل موارد زیر هستند:

  • اجاره ون دلیکا
  • اجاره ون هیوندای h350
  • اجاره ون دوکاتو
  • اجاره ون مکسوس

سوالات متداول اجاره ون

محدودیتی وجود ندارد شما از یک سال قبل هم میتوانید خودروی مورد نظر خود را رزرو کنید.

در صورت کنسلی ون تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت میشود.

با توجه به حذف 2 تا 4 صندلی برای افزایش جای بار این خودروها ماکزیمم بین 10 تا 14 نفر ظرفیت مسافر دارند.

خیر در سرویس های با راننده مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]